Contact Us

Kontaktujte nás

Telefon: 235 097 520 

Fax:      235 097 525

siad@siad.cz

The importance of gases - main

Čistota kyslíku je klíčovým faktorem k dosažení vysokého výkonu v rámci rychlosti řezání a kvality řezu. Topný plyn ovlivňuje řezný proces a to především kvalitu, ohřev a dobu předehřevu na zápalnou teplotu v závislosti na tloušťce řezaného materiálu.

SIAD doporučuje řadu topných, uhlovodíkových plynů pro proces tepelného dělení. Z mnohaleté spolupráce mezi výzkumnými středisky SIAD, výrobci pálicích strojů a příslušenství pro tepelné dělení a zkušeností z aplikací u klientů, SIAD vyvinul alternativní hořlavou směs plynů nazvanou StarflameTM, která je schopna vyplnit prostor mezi řezáním acetylenem a propanem, resp. zemním plynem.

Mimo plynové produkty, SIAD také nabízí celou řadu materiálů a příslušenství pro řezání, zásobovací systémy plynů a s pomocí partnerů dokonce pálící stroje včetně příslušenství pro strojní řezání plamenem. SIAD nabídka zahrnuje také služby, jako jsou teoretické a praktické výcvikové kurzy, školení bezpečnosti a využití SIAD mico koncepce snižování nákladů při tepelném dělení.